• Godziny dostępności

      • Godziny dostępności

      • W bieżącym roku szkolnym nauczyciele zapraszają uczniów i rodziców na konsultacje. 

        Informacje na temat dyżurów znajdują się w arkuszu. Kliknij w link >>>

        GodzinyDostępności

    • Imię i nazwisko nauczycielaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
      Krzysztof Falkowski15.15- 16.15 liceum
      Elżbieta Dembowska14.00- 15.00 technikum
      Amonowicz Katarzyna11.30- 12.30 technikum
      Andraka Dorota13.30- 14.30 liceum
      Baworski Adam13.20- 14.20 warsztaty
      Bielińska Anna13.35- 14.35 liceum
      Błaszczyk Katarzyna8.00- 9.00 technikum (co 2 tyg.)
      Brozio Mirosław7.45- 8.45 liceum
      Bukraba Piotr12.30- 13.30 warsztaty szkolne
      Chowaniak Patryk8.50- 9.50 technikum
      Czaplis Helena Bożena10.45- 11.45 technikum
      Czerepko Kamila14.30- 15.30 technikum
      Dąbrowska Mirosława Wanda7.00- 8.00 technikum
      Grygo Elżbieta10.45- 11.45 liceum
      Harasiuk Krzysztof15.10- 16.10 liceum
      Jakowuk Agnieszka13:30- 14.30 liceum
      Juchniewicz Maciej13.00- 14.00 warsztaty
      Juchniewicz Wiesław13.00- 14.00 warsztaty szkolne
      Kacprowska Monika Lucyna10.40- 11.40 technikum
      Ks. Dzierżek Karol8.45- 9.45 liceum
      Ks. Kamiński Paweł Jan11.30- 12.30 technikum
      Kamińska Ewelina11.00- 12.00 liceum
      Karolina Karny11.30- 12.30 technikum
      Konopka Wiesław10.30- 11.30 liceum
      Kossawkowska Urszula13.25- 14.25 technikum
      Kotuk Joanna13.25- 14.25 technikum
      Kozłowska Halina8.55- 9.55 technikum
      Krupińska Danuta14.30- 15.30 liceum
      Kryńska Krystyna11.30- 12.30 liceum
      Kudzinowski Stanisław11.20- 12.20 technikum
      Kulesza Artur10.45- 11.45 technikum
      Lewkowska Karolina13.00- 14.00 technikum
      Magnuszewska Wiesława10.45- 11.45 liceum
      Mlejnek-Dylewska Teresa11.30- 12.30 technikum
      Moniuszko Marta9.40- 10.40 liceum
      Mońko Katarzyna13:30- 14:30 liceum
      Mońko Paweł12.30- 13.30 technikum
      Nazaruk Katarzyna7.30- 8.30 liceum/technikum co 2 tyg.
      Niemotko Jan8.45- 9.45 technikum
      Nowicka Elżbieta9.40- 10.40 technikum
      Olechno Bożena12.40- 13.40 technikum
      Osa Jan Piotr8.50-9.50 technikum
      Palecka Marzena14.20-15.20 liceum
      Popławska Karolina12.30- 13.30 technikum
      Randzio Jolanta13.30- 14.30 technikum
      Reut Marta7.45- 8.45 technikum
      Rożko Katarzyna14.20- 15.20 technikum
      Rzemieniecki Marcin11.30- 12.30 technikum
      Sadowska Agnieszka14.20-15.20 technikum
      Sawoń-Masłowska Małgorzata13.30-14.30 liceum
      Seroczyńska Anna14.20- 15.20 liceum
      Seroczyński Paweł8.45- 9.45
      Sienkiewicz Anna9.40-10.40 liceum
      Sienkiewicz Magdalena8.45- 9.45 technikum
      Skutnik Justyna12.40- 13.40 technikum
      Stypułkowska Marzena10.35- 11.35 technikum
      Szmurło-Kostro Agnieszka12.00- 13.00 technikum
      Szorc Maria9.40- 10.40 liceum
      Szorc Renata 13.30- 14.30 liceum
      Szpyruk Agata7.45- 8.45 liceum
      Szydłowska Dorota13.30- 14.30 liceum
      Szydłowski Stefan14.20- 15.20 liceum
      Tomkielski Jerzy11.50- 12.50 technikum
      Wejs Ewa8.50- 9.50 technikum
      Wiercioch Marta15.00- 16.00 technikum
      Wysocka-Gudel Bogumiła11.00- 12.00 technikum
      Zabłudowska Barbara13.25- 14.25 liceum
      Zalewska Renata15.10- 16.10 technikum
      Zasłona Paweł11.40- 12.40 technikum
      Zajkowski Marek11.45- 12.45 technikum
      Zyskowska Anna11.30- 12.30 technikum co 2 tyg.